У зв'язку з безпековою ситуацією в регіоні наразі освітній процес проходить в дистанційній формі, при такому режимі харчуванням вихованці не забезпечуються.

Шановні батьки!

Одним з головних завдань закладу дошкльної освіти - це забезпечення права кожної дитини на охорону її життя і здоров'я.

Харчування є одним з найважливіших факторів, що визначає здоров'я дітей, сприяє профілактиці захворювань, підвищенню працездатності та успішності, фізичному і розумовому розвитку, створює умови для адаптації підростаючого покоління до навколишнього середовища. Правильно організоване харчування забезпечує організм всіма необхідними йому харчовими речовинами (білками, жирами, вуглеводами, вітамінами і мінеральними солями). Основним принципом харчування дошкільнят є максимальна різноманітність харчових раціонів, яке досягається шляхом використання достатнього асортименту продуктів і різних способів обробки.

У закладі дошкільної освіти організовано збалансоване харчування відповідно з натуральними нормами. У повсякденний раціон включені основні групи продуктів: м'ясо, риба, молоко, яйця, овочі, цукор, хліб, крупи та інші.

У закладі є технологічні картки приготування страв, примірне двотижневе меню. Готова продукція відпускається з кухні за графіком. Режим харчування в кожній віковій групі організовано відповідно до вимог.

/Files/images/IMG_3447.JPG/Files/images/IMG_3449.JPG

/Files/images/harchuvannya/DSC03290.JPG/Files/images/harchuvannya/DSC03291.JPG

Харчоблок

Харчоблок ЗДО #193

Вартість харчування дітей у ЗДО
з 1 січня 2022 року становить:

Відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.11.2021 року №928 "Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м.Харкова у 2022 році" вартість харчування дітей у ЗДО з 01.01.2022 року становить:

- у вікових групах від 1 до 3 років - 35 грн (14,00 грн - бюджетні кошти, 21,00 грн - батьківська плата);

- у вікових групах від 3 до 6(7) років - 40 грн (16,00 грн - бюджетні кошти, 24,00 грн - батьківська плата)

З 01.06.2021 на літній період вартість харчування становить:

- у вікових групах від 1 до 3 років - 33 грн (13,20 грн - бюджетні кошти, 19,80 грн - батьківська плата);

- у вікових групах від 3 до 6(7) років - 38,5 грн (15,40 грн - бюджетні кошти, 23,10 грн - батьківська плата)

Пільги на харчування:

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки № 667 від 21.11.2002 р. пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:

- Діти з малозабезпечених сімей;
- Діти-сироти ( опікуни);
- Діти з багатодітних сімей;
- Діти учасників бойових дій в АТО;
- Діти, що мають статус внутрішньо переміщеної особи;
- Діти, що мають статус постраждалого внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
- Діти-інваліди.

Для оформлення пільги на харчування необхідно надати наступні документи:

Діти з малозабезпечених сімей (безкоштовне харчування):

- Довідка з Управління праці та соціального населення (оригінал) - 1 шт. (поновлюється 1 раз у півроку)
- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.
- Довідка форма № 3 - 1 шт.

Діти-сироти (опікуни) (безкоштовне харчування):

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.
- Ксерокопія рішення суду про опікунство - 1 шт.

Діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років) (оплата за харчування 50 %):

- Ксерокопія свідоцтв про народження всіх дітей - по 1 шт.
- Ксерокопія посвідчення багатодітної сім`ї - 1 шт.
- Довідка форма № 3 - 1 шт.

Діти-інваліди (безкоштовне харчування):

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.
- Копія посвідчення про інвалідність.

Діти учасників бойових дій в АТО:

- довідку з ЖКП про склад сім'ї (оригінал),
- довідку про участь особи в АТО(ксерокопія),
- посвідчення учасника АТО(ксерокопія),
- свідоцтва про народження дитини (ксерокопія),
- заява батьків на надання пільги в оплаті за харчування.

Діти, що мають статус внутрішньо переміщеної особи:

- Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, (видається в Управлінні праці та соціального захисту населення адміністрації Індустріального району ХМР);
- Свідоцтво про народження дитини (копія);
- Заява батьків.

Діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів:

- Рішення щодо присвоєння статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій та військових конфліктів (звертатися до служби у справах дітей);
- Свідоцтво про народження (копія);
- Заява батьків

Пільги будуть надані з дня подачі документів.