/Files/images/01/1_011.jpgПовна назва за статутом: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №193 Харківської міської ради»

Юридична адреса закладу: 61115, м.Харків, вул. Северина Потоцького, 26 тел.725-54-50

Заклад засновано розпорядженням виконавчого комітету Харківської міської Ради депутатів трудящих 21 вересня 1960 року №573.

Завідувач: Шляпіна Ольга Вікторівна

Мережа ЗДО станом на 01.09.2023:

Функціонують 11 груп: 2 для дітей раннього віку, 9 для дітей дошкільного віку

У них виховується та навчається 210 дітей, у т.ч. 30 раннього віку, 180 дошкільного віку.

Графік роботи закладу: працює за п'ятиденним робочим тижнем з 06.30 до 18.30 год.

Мова освітнього процесу: українська

Пріоритетні напрямки роботи ЗДО: екологічний та фізкультурно-оздоровчий.

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збереженні дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.

Колектив закладу втілює в життя державну політику в галузі освіти. Управлінська діяльність адміністрації спрямована на забезпечення гарантованого права громадян України на отримання дітьми дошкільної освіти.

Відповідно до наказу управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради від 29.10.2015 №188 ''Про результати державної атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №193 Харківської міської ради" заклад визнано атестованим та підтверджено право на надання дошкільної освіти.