Запрошуємо взяти участь у програмі "Турбота та взаємопідтримка"

Запрошуємо Вас взяти участь у безкоштовній програмі «Турбота і взаємопідтримка»!

Цільова аудиторія: дана програма підходить для батьків, бабусь, дідусів та інших близьких родичів дитини від 1-10 років, а також для психологів, педагогів, вихователів та бібліотекарів – отже усіх у кого є діти або хто безпосередньо з ними взаємодіє.

Програма «Турбота і взаємопідтримка» передбачає фізичну та віртуальну участь у двох зустрічах наживо у центрах IREX «Вікно в Америку» та трьох онлайн-зустрічах (на платформі гугол-мітт). Кожна зустріч – 1 година.

На тренінгу Ви дізнаєтеся (теми сесій):

- про турботу про себе;

- психосоціальну підтримку;

- ранній розвиток через гру;

- соціальну толерантність;

- підсумки.

Для запису на тренінг будь ласка перейдіть за QR-кодом або посиланням https://sesameworkshop.surveycto.com/collect/welcome_sesame_ukraine_preregistration_form і зареєструйтесь на тренінг. Коли збереться необхідна кількість учасників, Вас повідомлять про час та дату тренінгу.

До зустрічі у теплій та дружній атмосфері!