/Files/images/nash_dityachiy_sadok/pravila_priyomu.png

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти загального розвитку здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

• направлення УОА Індустріального району ХМР (видається після реєстрації до електронної черги);
  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти (довідки форми №086-1/о, №63/о для закладу дошкільної освіти);
  • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтва про народження (копія);
  • при наяності пільг - документи, що їх підстверджують.

Для прийому дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивні групи (за їх наявності) додатково подається:

• висновок психолого-медико-педагогічної консультації або інклюзивно-ресурсного центру;
  • направлення місцевого органу управління освітою;
  • індивідуальна програма реабілітації для дітей з інвалідністю.

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305
(в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у заклади дошкільної освіти:

1. Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п.17 статті 20 та п. 2 статті 30Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2. Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками) (першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

3. Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти (першочергово).

4. Діти, які є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти (першочергово).

5. Діти, які належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями (першочергово).

6. Діти, які належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей (першочергово).

7. Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей (першочергово).

8. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів (першочергово).

9. Діти військовослужбовців, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до п. 4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»(першочергово).

Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».
За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікарсько-консультативної комісії, у якому зазначено, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти, дитина зараховується до ЗДО.

Пам’ятка для батьків:

• Заклад дошкільної освіти працює 5 днів на тиждень з 6:30 до 18:30. Прийом дітей з 6:30 до 8:00. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
  • Про неможливість приходу дитини в ЗДО по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити про це вихователя.
  • Дитина, що не відвідує ЗДО більше п’яти днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.
  • Платня за харчування дитини здійснюється до 15 числа поточного місяця.
  • Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ЗДО, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.

/Files/images/nash_dityachiy_sadok/laskavo_prosumo.jpg